Sık Sorulan Sorular (SSS)

Bir konuda desteğe ihtiyacım var nasıl destek alabilirim?

Kozbino.com.tr’de oturum açarak, “Hesabım” menüsü altında “Destek Taleplerim” sekmesi üzerinden destek talebi oluşturarak ya da Kozbino.com.tr'de -sayfa sonunda bulunan- “İletişim” bölümündeki telefon numaralarını kullanarak müşteri temsilcimizden destek alabilirsiniz.

Sipariş verdim, sipariş detayımı nasıl öğrenebilirim?

Kozbino.com.tr’de kayıtlı e-mail adresinizle ve şifrenizle oturum açtığınız takdirde, “Hesabım” menüsü içinden “Siparişlerim” sekmesine tıklayarak verdiğiniz siparişleri görebilirsiniz.

Sipariş verdim, siparişim elime ne zaman ulaşır?

Hafta sonu ve resmi tatiller dışındaki günlerde, saat 14.00 öncesi verilen siparişleriniz, aynı gün kargoya teslim edilir. Resmi tatiller veya hafta sonu verilen siparişlerinizin, kargoya verilme tarihi, tatilin bitişinden sonraki ilk çalışma günüdür. Siparişin nakliye aşamasında geçen süre ortalama 2 iş günüdür.

Kargo durumunu nasıl takip edebilirim?

Kozbino.com.tr’de kayıtlı e-mail adresiniz ve şifreniz ile oturum açtığınız takdirde, “Hesabım” menüsü altında bulunan “Siparişlerim” sekmesine tıklayarak; kargo süreci devam eden siparişlerin yanında bulunan “Kargo Takip” bağlantısına tıklayarak kargonuzun durumunu ve takibini sağlayabilirsiniz.

Eski siparişlerimi nasıl görebilirim?

Kozbino.com.tr’de kayıtlı e-mail adresiniz ve şifreniz ile oturum açıp “Hesabım” menüsü altında bulunan “Siparişlerim” sekmesine tıklayarak eski siparişlerinizi görebilirsiniz.

İade işlemini nasıl yapabilirim?

İade işlemleriniz için Kozbino.com.tr’de -sayfa sonunda bulunan- “İletişim” bölümündeki telefon numaralarından birini kullanarak, müşteri temsilcimiz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Siparişimin teslimat adresini nasıl değiştirebilirim?

Henüz kargoya verilmemiş siparişler için, Kozbino.com.tr’de -sayfa sonunda bulunan- “İletişim” bölümündeki telefon numaralarından biri ile müşteri temsilcisine başvurarak; kargoya verilmiş siparişler için ise, kargo firması ile iletişime geçilerek teslimat adresi değişikliği yapılabilir.

Teslimat ücreti var mıdır?

50 TL altında olan siparişlerinizde, kargo ve nakliye masrafları siparişinize eklenmektedir. Teslimat sırasında fazladan kargo ödemesi yapılmaz. Kapıda ödeme yöntemi ile verilen siparişlerde sipariş ödemesi teslimat sırasında yapılır.

50 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo ücretsiz olup ek bir nakliye masrafı ödemeniz gerekmemektedir.

Yurtdışına teslimat var mı?

Kozbino.com.tr’den yapacağınız alışverişlerinizde şu an mevcut olan şekliyle yurtdışına teslimat sağlayamamaktayız. Bu konudaki çalışmalarımız devam ediyor.

Siparişimi hediye paketi yaptırabilir miyim?

Kozbino.com.tr’den yapacağınız alışverişlerinizde şu anda mevcut bir hediye paketi sistemimiz bulunmamaktadır. Bu konudaki çalışmalarımız devam ediyor.

Siparişimi nasıl iptal ederim? / Kargodaki siparişimi nasıl iptal ederim?

Siparişinizi, kargoya verilmeden önce, Kozbino.com.tr sitesinde -sayfa sonunda bulunan- “İletişim” bölümündeki telefon numaralarından birini arayarak müşteri temsilcimize ulaşarak iptal ettirebilirsiniz.

Kargoya verilmiş siparişleriniz için teslimat aşamasında siparişinizi teslim almayarak ve de “İletişim” bölümünde yer alan telefon numaralarından birisi ile müşteri temsilcimizi bilgilendirerek siparişinizi iptal edebilirsiniz

Şirket adına fatura kestirebilir miyim?

Faturalar, kullanıcının kayıt sırasında verdiği bilgiler kullanılarak kesilmektedir ve e-fatura olarak kayıtlı e-mail adresine gönderilmektedir. Fatura bilgilerini değiştirmek için Kozbino.com.tr’de -sayfa sonunda bulunan- “İletişim” bölümündeki telefon numaralarından birisi yoluyla müşteri temsilcimize bilgi verilmelidir.

Faturam ve satın aldığım ürünler koli dışından görünecek mi?

Hayır, faturalarınız ve satın aldığınız ürünler koli dışından görünmez.

Şifremi unuttum, nasıl yeni şifre alırım?

Kozbino.com.tr üzerinden Giriş’e tıklayarak açılan pencerede “Şifremi Unuttum” bağlantısını izleyerek şifre sıfırlama maili alabilirsiniz. E-mailinize gelen şifre sıfırlama maili ile şifrenizi güvenle değiştirebilir ve hesabınıza giriş yapabilirsiniz.

E-mail adresimi değiştirebilir miyim?

Hayır, e-mail adresi değiştirilemez. Kullanıcılarımızın değiştiremeyeceği tek bilgi e-mail adresleridir.

Banka kartı ile ödeme yapabilir miyim?

Evet, Kozbino.com.tr üzerinden yapacağınız bütün alışverişlerinizde tüm banka kartları ile ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. (*Banka kartları ile yapılan alışverişlerin iadesinde, para iadesinin hesabınıza geçmesi bankanıza bağlı olarak daha uzun sürebilir.)

Kredi kartına taksit yapılıyor mu?

Hayır, 27 Eylül 2016 tarihi itibariyle resmi gazetede yayınlanan madde ile kozmetik ürünlerinin satışına taksit yasağı getirilmiştir.

Kredi kartıyla alışveriş yaparken güvende miyim?

Evet, tamamen güvendesiniz. Alışverişinizi daha güvenli yapabilmeniz için Kozbino.com.tr, SSL güvenlik sertifikası kullanmaktadır. SSL sertifikası kullanımıyla bilgileriniz Kozbino.com.tr tarafından sadece satın alma aşamasında kullanılır, başka hiçbir işlem için kayıt altında tutulmaz. Kozbino.com.tr üzerinden banka kartı ile yaptığınız işlemlerde 3D Secure sistemi kullanılır. 3D Secure, online alışverişlerin güvenliğini sağlamak amacıyla kart kuruluşları tarafından geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sistemidir. Daha detaylı bilgi için Güvenli Alışveriş sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Havale yoluyla ödeme yapabilir miyim?

Evet, havale yoluyla ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ödemelerinizi; ödeme sayfamızdaki Havale/EFT alanında bulunan banka bilgilerimizden yapabilirsiniz.

Kapıda ödeme seçeneğiniz var mı?

50 TL – 500 TL arasındaki siparişlerinizde kapıda ödeme sağlayabilirsiniz. 50 TL altındaki ve 500 TL üzerindeki alışverişlerinizde kapıda ödeme seçeneğimiz bulunmamaktadır.

Kapıda ödeme hizmeti UPS Kargo aracılığı ile sağlanmaktadır. Kapıda ödeme hizmet bedeli 8 TL olup, kapıda nakit ödeme ya da kredi kartı ile ödeme alınmaktadır. Kapıda ödeme hizmet bedelinin iadesi yapılmamaktadır.

Orjinal ürün garantisi
% 100 Orijinal ürün garantisi
Kargo
13:00'a kadar olan siparişlerinizde aynı gün kargo
ücretsiz kargo
Ücretsiz kargo
profesyonel destek
Profesyonel destek
troy mastercard visa
troy mastercard visa