Doğuş Kozmetik Tarihçe

Doğuş Kozmetik A.Ş. 1960 yılında Ömer DEDEMEN tarafından ilk ismiyle Azimli Ticaret Ltd. Şti. olarak kurulmuştur. 1978 yılından sonra faaliyetlerine Azimli Kırtasiye ve Itriyat Ticaret Ltd. Şti. olarak devam etmiştir.

1996 yılında Doğuş Kozmetik A.Ş. adını alan firmamız, 2000 yılından bu yana NASCITA, TRINA, ELLY, TRICOLOR ve CASHMERE markalarına sahip kişisel bakım ürünlerinin, Türkiye genelindeki (parfümeriler, ulusal ve yerel marketler, drugstore mağazalar, eczaneler, departman mağazalar olmak üzere) birçok farklı kanala dağıtımını sağlamaktadır.

Doğuş Kozmetik A.Ş. kendi markalarına ilave olarak, JOHNSON WAX ANKARA, EVYAP GIDA KANALI ANKARA, EVYAP –AROMEL KOZMETİK PARFÜMERİ KANALI, VILEDA ANKARA, PHILIPS AYDINLATMA GRUBU TÜRKİYE, LOREAL PARFÜMERİ TÜRKİYE, HERBADERM TÜRKİYE, PARLUX TÜRKİYE, SEBAMED İÇ ANADOLU-BATI KARADENİZ, BAMBİNO İÇ ANADOLU gibi birçok uluslararası markanın dağıtımını da şirket bünyesinde sağlamaktadır.

Doğuş Kozmetik A.Ş.; son yıllarda, e-ticaret sektörüne yatırım yaparak kozbino.com.tr ve nascita.com.tr alışveriş sitelerini hayata geçirmiştir.

Doğuş Kozmetik A.Ş.; Ankara’da bulunan 15.000 m2’lik, 7550 euro palet kapasiteli, Lojistik merkezinde; toplamda 180 kişilik deneyimli kadrosu ile tüm Türkiye’ye en iyi şekilde hizmet vermektedir.

Orjinal ürün garantisi
% 100 Orijinal ürün garantisi
Kargo
13:00'a kadar olan siparişlerinizde aynı gün kargo
ücretsiz kargo
Ücretsiz kargo
profesyonel destek
Profesyonel destek
troy mastercard visa
troy mastercard visa